“Століття Якова” (2016)
Чотирисерійна картина знята за романом Володимира Лиса. У головній ролі знявся Станіслав Боклан. Його персонажу, що зустрів 100-річний ювілей, за своє довге життя довелося зазнати чимало – і польське панування, і радянські жахи, і життя за вільної України. Дивно, але заради простого сільського парубка польська пані відмовилася від безбідного міського життя й віддала перевагу злидням.
“І будуть люди” (2020)
Драма, знята за романом Анатолія Дімарова, не має одного головного героя. В кожній із 12 серій мова йде про якогось окремого персонажа, а решта перетворюється на другорядних. Історія українських селян показана на відрізку часу, починаючи з Першої світової війни до Голодомору 30-их років.
“Спіймати Кайдаша” (2020)
Кінематографісти зробили вдалу спробу перенести героїв повісті Нечуя-Левицького в сучасні реалії. І це у них вийшло якнайкраще. З’ясувалося, що й у XXI столітті між батьками, синами й невістками є чимало приводів для сварок, над якими глядачі можуть весело посміятися. Родинні перипетії розтягнулися на 12 серій.
“Мама” (2021)
Історія безстрашної жінки у виконанні Олесі Жураківської, яка відбуває з Житомира на територію “ЛНР”, щоб розшукати і визволити з полону сина. На жаль, у першому сезоні героїні цього зробити не вдалося. Тому знадобився ще й другий. Глядачі, з завмиранням серця споглядають, як лікарка ходить по гострому лезу небезпеки, але не відступається від свого безнадійного задуму.
“Слуга народу” (2015)
Саме ця комедія, що розтягнулася на 3 сезони, підготувала українців до думки, що будь-яка людина може посісти головну посаду в країні. За сюжетом, звичайний вчитель необережно висловився про корупцію, школярі записали це на відео й виклали в мережу. Після перегляду ролика мільйонами користувачів вчителю Голобородьку не залишилося іншого виходу, як висунути свою кандидатуру на президентські вибори. Сьогодні український серіал з захопленням дивляться американці. На Netflix він уже посів 2-е місце за переглядами.