Втрапили під дощ й промокли до нитки? Не біда! Речі можна швидко висушити: є корисні лайфхаки

Як висушити одяг, якщо промокли під дощем

Для осені негода – звична справа. Можна легко промочити взуття чи одяг. Зазвичай, повернувшись додому, всю цю мокроту відправляють на батарею. Робити подібне в жодному разі не можна.

Викладаючи сирі речі на опалювальні прилади, ви завдаєте шкоди не лише батареї, але й власному здоров’ю. Волога накопичується в повітрі, що загрожує появою цвілі чи грибка. Негативно подібне явище впливає на паркет та дерев’яні двері чи меблі.

Бажано застосувати сушарку. Покладіть мокру річ у барабан пральної машини й увімкніть режим сушки. Температуру виставляйте максимальну для даного виду тканини. Якщо сушарка відсутня, скористайтеся режимом віджиму, додавши в барабан не лише мокрий одяг, але й ще два махрових рушники.

Як висушити одяг

Це має допомогти. Рушники максимально всотають вологу. Після цього одяг буде майже сухим. А якщо слід терміново досушити, то пройдіться по ньому ще й праскою. Можете відразу застосувати праску, оминувши процес віджиму. Прасуйте одяг з обох боків, при цьому вимкнувши режим пари.

Якщо річ не можна ані віджимати, ані прасувати, тоді скористайтеся феном. Повісьте светр чи кофту на плечики. За пів метра увімкніть фен, спрямувавши теплий потік повітря. Обдуйте речі з усіх боків. Залиште на пів години.

Як висушити одяг

Непогано було б винести речі на балкон. Та й там може бути доволі волого під час дощу. Якщо є нежитлова кімната, розвісьте речі там, відчинивши вікно чи провітривши приміщення.

Та якщо такої можливості немає, залучіть духовку. Відчиніть дверцята в духовій шафі та якомога ближче підсуньте стілець із мокрим одягом. Час від часу змінюйте положення одягу, який сушиться.

Джинси можете загорнути в товстий рушник, покласти на стілець і сісти зверху, зігріваючи теплом свого тіла. Якщо за один раз не вдасться висушити річ, повторіть операцію знову з сухим рушником.